ФК "ПОЛТАВА" [12]

Гості 1
Користувачі 0

Головна » 2013 » Січень » 1 » Вітання з новим роком від футболістів команди
Вітання з новим роком від футболістів команди
Вітання від прес-служби ФК "Полтава"
Мы пережили с вами непростой високосный год: со взлетами и падениями, победами и поражениями, успехами и неудачами. Но при этом всегда — и в радости, и в горе — наш клуб и вы были вместе.
В эти предпраздничные дни хотим пожелать вам и вашим семьям крепкого здоровья, человеческого счастья и достатка во всем. Пусть в старом году останутся все ваши невзгоды, а в новом вам сопутствуют лишь успех и удача. Ну а мы со своей стороны постараемся чаще радовать вас победами и красивой игрой.
Вітання від Сергія Даценка
Вітаю всіх вболівальників з Новим роком. В першу чергу бажаю міцного здоров’я, любові і щоб на тернистому шляху життя вас переслідувала лише удача і фарт, ну і, звичайно, перемог улюбленої команди! З Новим роком!
Вітання від Максима Кучинського
Вітаю всіх вболівальників і фанатів з Новим роком! Хочу побажати щастя, здоров’я і всього найкращого! Дякую за те, що ви підтримуєте нашу команду! Бажаю в новому році вам і нам досягнути успіхів в нашій спільній справі (футболі)! З Новим роком 2013 роком!
Вітання від Руслана Івашка
Шановні вболівальники! Хочу привітати вас з наступаючим 2013 роком! Минулий рік видався для нас по особливому плідним: ми вийшли до першої ліги! Тому, бажаю всім терпіння, здоров’я, щоб гра в виконанні «Полтави» приносила нам усім радість від результату і лише позитивні емоції від змісту нашого футболу. З Новим роком! Успіхів у Новому Році!
Вітання від Артема Трушкіна (тренера ДЮСШ ім. І. Горпинка)
Поздравляю с Новым годом! Пусть все плохое улетит с драконом,а змея принесет только радость,счастье и успех! Тренера, желаю Вам творческих побед, которые бы выражались в победах на футбольных полях! Любите свое дело! Футболистам же хотелось пожелать, пусть новый год будет более продуктивным, чем уходящий, 2012-й. С Новым годом!

Прес-служба сайту вболівальників ФК "Полтава
Фото: Олег Дубина
Переглядів: 288 | Додав: БОДЯНИЧ | Теги: Олег Дубина, Сергій Даценко, Руслан Івашко, Масим Кучинський | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Сторінка ВКонтакте

Сайт Олега Дубина